Schooltoernooi 2017


Uitslagen Finale 2017


1e Yannik en Rick
2e Aaron en Kjell
3e Jesper en Leslie


Indeling Scholierentoernooi 2017

Speeldag Dinsdag 12 september

1. Geen Idee (Jesper Vermeersch en Leslie Zhang)
2. De Snoepjes (Lyra Metsemakers en Roos Guis)
3. Aeran en Anne ( Aeran en Anne Compiet)
4. De Pingpong’s (Lotte Schmidt en Martika van der Mooren)

Speeldag Donderdag 14 september

1. Pingpong Boys(Aaron Metsemakers en Kjell Pijcke)
2. Joost en Nore (Joost v/d Hooft en Nore Vermeersch)
3. De Ajaxboys (Aaron Luteijn en Llorence Roegiest)
4. Team Barcelona (James en Sercan Budney)

Speeldag Dinsdag 19 september

1. Team Zonder Naam (Yannick Luteijn en Rick Samijn)
2. De Gekkies (Yoran de Putter en Danisha Lootens)
3. Warre en Keano (Warre Donze en Keano de Buck)
4. The Red Devils (Pepijn de Vries en Sophie Polak)


Schooltoernooi 2016


Uitslagen Finale 2016


1e plaats Gijs +Pavel     
2e plaats Aaron+Kjell     
3e plaats Joaquin+Joey


Indeling Scholierentoernooi 2016

Speeldag Dinsdag 27 september

1. Ping Pong Paniek (Jesper Vermeersch en Yannick Luteijn)
2. Finn en Simon (Finn Vermeersch en Simon van Hijfte)
3. De depjes ( Joey van de Berg en Joaquin Levia)
4. Smile (Martika van der Mooren en Yolanthe Levia)

Speeldag Donderdag 29 september

1. Corn Boys (Aaron Metsemakers en Kjell Pijcke)
2. Big Ping Pong (Rick Samijn en Vince van de Putten)
3. PIng Pong Meiden (Beau Lensen en Alyssa Golemi)
4. Nore en Tessa (Nore Vermeersch en Tessa van Diejen)

Speeldag Dinsdag 4 oktober

1. Boodschappen (Gijs Maes en Pawel Lis)
2. Ping Pong petje (Amy Dekker en Dylan Grim)
3. Ping en Pong (Yoran Lootens en Danisha de Putter)
4. Snelle Cheeta's (Pepijn de Vries en Lyra Metsemakers)


 Schooltoernooi 2015


Uitslagen Finale 2015

1e Prijs...... Houdbare Pasta:.......... Thijn Neve--Thimon Gowy
2e Prijs...... Houdbare Pindakaas:.. Alexander van Nispen- Noel Riemens
3e Prijs...... Star Wars: ...................Jesper Vermeersch- Aaron Metsemakers

Speeldag 1-Donderdag 24 september

1. Houdbare Pasta
2. Sasse explosie
3. Poepchinees

Speeldag 2-Dinsdag 29 september

1. Finn en Simon
2. Starwars
3. De Lekkerbekjes

Speeldag 3-Donderdag 1 oktober

1. Houdbare Pindakaas
2. Joey en Joaquin

Finale-Dinsdag 6 oktober

1.Houdbare Pasta
2. Houdbare Pindakaas
3. Starwars

Spelers A & B

Timon en Thijn
Aaron en Jesper
Noël en Alexander




Uitslagen Finale 2014. 

 

1ste prijs 2014

Jop + Seppe

Ronde Miss

Alle prijswinnaars

Toeschouwers


 

Schooltoernooi 2013

 

 Uitslagen & Standen. 

1e plaats 2013

Timothy + Hamza

2e plaats 2013

Jop + Seppe

Alle finalisten 2013